Dodávky výpočetní
a kancelářské techniky

Nonstop hot line
777 219 100

Volná místa

Do našeho malého a dynamického týmu právě hledáme kandidáty na tyto volné pozice

IT TECHNIK/SPECIALISTA

KODÉR / WEB DESIGNER

Hledáme nového kolegu s praktickými zkušenostmi v oblasti správy PC, schopného samostatné práce a jednání se zákazníky.   Hedáme nového kolegu pro tvorbu a vývoj webových aplikací se znalostí PHP/HTML/CSS. Pozice vhodná i pro juniory.

NÁPLŇ PRÁCE

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komplexní správa IT pro naše zákazníky
  • Instalace a konfigurace PC a periferií
  • Řešení SW a HW problémů
  • Správa sítě MS Windows
  • Instalace a správa síťových prvků LAN/WAN
  • Komunikace s uživateli (vzdálená i lokální podpora)

  • Vývoj webových aplikací v PHP, HTML / CSS
  • Návrh a implementace nových funkcionalit a zlepšení
  • Úzká spolupráce s projektovými manažery
  • Implementace u zákazníka + integrace dalších služeb
  • Testování online aplikací

MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Práci s novými technologiemi
  • Mladý a profesionální kolektiv
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Možnost dalšího vzdělávaní a odborné kurzy
  • Neformální přátelské prostředí malé firmy

  • Práci na zajímavých projektech
  • Práci s moderními technologiemi
  • Mladý, přátelský a profesionální kolektiv

POŽADUJEME

POŽADUJEME

  • Minimálně SŠ vzdělání a alespoň 1 rok praxe v oboru ICT
  • Administrátorská znalost systémů Windows a MS Office
  • Znalost HW - schopnost diagnostiky závady PC
  • Znalost síťové problematiky a protokolu TCP/IP výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost AJ výhodou

  • Minimálně SŠ vzdělání a alespoň 1 rok zkušenosti s vývojem
  • Velmi dobrou znalost PHP a MySQL
  • Velmi dobrou znalost HTML, CSS
  • Dobrá znalost Javascriptu (jQuery + AJAX)
  • Orientace v responzivním designu
  • Zkušenost s verzovacím systémem (Git) výhodou
  • Znalost AJ minimálně na úrovni porozumění technické dokumentace

OČEKÁVÁME

OČEKÁVÁME

  • Proaktivní přístup k řešení požadavků
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Příjemné vystupování a jednání se zákazníky
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a komunikativnost

  • Schopnost a ochota učit se nové věci a pracovat na sobě
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita, komunikativnost
Nástup možný ihned.   Nástup možný ihned.

MÁTE-LI ZÁJEM, SVŮJ ŽIVOTOPIS NÁM PROSÍM ZAŠLETE MAILEM NA ADRESU info@mgc.cz
OZVEME SE VÁM ZPĚT CO NEJDŘÍVE